MBzMiesciska

 

 

 

 Ogłoszenia duszpasterskie 05.07. 2020 r.

 

 

 

 

 

1. W związku z niebezpieczeństwem wirusa, przypominamy o obowiązujących przepisach państwowych zakrywania ust i nosa w czasie nabożeństw w kościele. Kto jednak odczuwałby problemy z oddychaniem, ma prawo nie stosowania się do ogólnych nakazów. Prosimy szczególnie osoby, które mają reakcje wykrztuśne o zakrywanie ust przynajmniej chusteczką i zachowanie bezpiecznej odległości.
 
2. Ponieważ w tym roku nie obchodziliśmy dotąd Dnia Chorych, dzisiaj, w czasie każdej Mszy św., udzielać będziemy Sakramentu Chorych.
 
3. We wtorek o godz. 19.00 w Domu Kultury odbędzie się spotkanie nt. Instalacji Fotowoltaicznych. Szczegóły na ulotkach i na plakacie w gablotce.
 
4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Bernadecie i Bogumile. W przyszłym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła Parafian z ul. Kusocińskiego a tydzień później Parafian z Miłosławic.
 
5. Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu czynne będzie w poniedziałek 16.00-17.00 i w środę 9.00-10.00.
 
6. W przyszłą niedzielę wznawiamy spotkania Duszpasterstwa Małżeństw „Wieczernik”. Zapraszamy do plebani na godz. 18.00.
 

 ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

 Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć 

  • Karol Krzysztof Twardowski, kawaler, i Katarzyna Szymańska, panna, oboje z Parafii św. Michała Archanioła w Mieścisku. Zapowiedź druga.